PRAVIDLA

1. Hráč, který vyhraje 6 gemů vyhrává i set , pokud vede rozdílem dvou gemů, za stavu 6:6 bude hrán tie-break, který set rozhodne. Tento tie-break nahrazuje rozhodující gem v daném setu. Hráč který získá 7 bodů a zároveň musí vyhrát o 2 body (jinak se pokračuje např. 8-6, 9-7) vyhrává tie-break a tím i set 7:6.

2. Hraje se na dva vítězné sety. Za nerozhodného stavu 1:1 na sety následuje třetí rozhodující set. Pokud je v třetím setu stav 6:6, rozhodne tie-break do 7 bodů, ten hráč který ho vyhraje vyhrál rozhodující set 7:6 i celý zápas 2:1 na sety.

3. Zapisuje se výsledek na gemy (např. 6:4,6:2 nebo 6:3,4:6,3:6). Jako první je uveden vlastní počet vyhraných gemů. Výherce zašle výsledek pořadateli.

4. Výsledky zápasů jsou bodovány následovně:

vítězství ve dvou setech     3 body                ve třech setech       2 body

porážka ve dvou setech     0 bodů                ve třech setech       1 bod

skreč ve prospěch              3 body                 v neprospěch          0 bodů

5. Hráči se samostatně domluví se soupeři na termínech zápasů. Při problémech s dohodou o termínu hráči kontaktují pořadatele.

6. Domluvený termín zápasu se musí ohlásit u pořadatele. ( Domluvené zápasy budou vypsány v sekci plánované zápasy )

7. Zápas, ke kterému se hráč bez omluvy nedostaví, je ,,skrečován" ve prospěch přítomného hráče 6:0, 6:0.

8. V případě, že ani jeden hráč nevyvine snahu zápas odehrát, nezkontaktují se mezi sebou ani s pořadatelem, bude jim připsán výsledek 0:6, 0:6 pro oba.

9. V případě, že jeden hráč nevyvine snahu nebo nebude moci zápas odehrát do konce termínu skupin / play off, tak se připisuje zápas soupeři v poměru 6:0, 6:0. Zde je potřeba podložit důkazy, že soupeř nebyl schopen se několikrát dostavit k zápasu. Samozřejme vedení turnaje bude kontaktovat oba hráče a situaci bude analyzovat a vyhodnotí ji.

10. V případě, že někdo z hráčů nebude moci pokračovat v soutěži, tak se všechny jeho zápasy anulují.

11. Při shodě bodů v tabulce rozhoduje vzájemný zápas a poté celkový rozdíl vyhraných a prohraných gemů za turnaj.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky